Drabinka na zdjęcia – wakacyjne DIY


Zawsze podczas urlopu zbieram kamyki, muszelki, szyszki i patyczki, z których potem można coś wyczarować, a które przenoszą nas jeszcze w ukochane miejsca i przypominają beztroskę wspólnych chwil. Takie drobne przedmioty mają wielką wartość sentymentalną, ale też stanowią oryginalną dekorację.

 

Suche gałązki i patyki zebrane na plaży posłużyły mi do wykonania drabinki – galerii na zdjęcia.

 

Jako podstawę wybieramy dwie najgrubsze gałęzie, a potem przyklejamy poprzeczne szczebelki – użyłam kleju na gorąco i sznurka, najpierw wybrałam cienki szary, ale potem zdecydowałam, że najzwyklejszy brązowy podkreśli surowy klimat. Potem klejem na gorąco przyklejamy klamerki do bielizny lub metalowe klipsy do papieru (ja wykorzystałam magnetyczne ozdobne klamerki, które przymocowałam czarną stroną na zewnątrz).

Gotowe!

 

 

To Ci się może też spodobać:

Zostaw komentarz

O mnie

Handmade Heaven

Dom – miejsce z duszą, gdzie wciąż przerabiam meble, szyję, dekoruję, tworzę i cieszę się każdym drobiazgiem… Uwielbiam styl skandynawski i shabby chic… Z wykształcenia artysta plastyk, w praktyce budowlaniec, majsterkowicz, krawcowa, malarz, kobieta pracująca i gospodyni domowa. Szczęśliwa i spełniona żona, mama i kobieta. Dobry człowiek ceniący proste radości każdego dnia... Zapraszam do mojego świata metamorfoz wnętrz , przedmiotów i rupieci, którym nadaję nowe życie.

Popularne wpisy