Moje metamorfozy – kuchnia


Meble w kuchni pozostały bez zmian, wymieniłam tylko plastikowe uchwyty na metalowe, proste i uniwersalne. Wcześniej pomieszczenie było dużo ciemniejsze za sprawą beżowych ścian i sufitu, ciemnych dodatków i blatu w kolorze wenge zebrano.  Zupełnie inne, starannie dobrane dodatki, przemalowane na biało ściany oraz sufit, nowa obudowa na rury ze starej boazerii, nowe białe listwy przypodłogowe, a przede wszystkim najbardziej kosztowne elementy w całej metamorfozie mieszkania – biały blat oraz zlew z kompozytu, które spisują się znakomicie!

 

Wcześniej na ścianie w kuchni była aranżacja w stylu shabby chic, którą możecie zobaczyć w innym wpisie o drzwiach.

 Teraz panuje bardziej skandynawski klimat, chociaż dużo jest eklektyzmu – pomieszane proste formy ze starymi rupieciami przerobionymi przeze mnie.

Skromne wnętrza, urządzone małymi środkami, z szacunkiem dla tego, co mamy wokół siebie, ale bez rozmachu i przepychu też mogą być ładne i cieszyć każdego dnia!

 

 

 

To Ci się może też spodobać:

Renowacja blatu biurka

Stare nowe biurko

Zostaw komentarz

O mnie

Handmade Heaven

Dom – miejsce z duszą, gdzie wciąż przerabiam meble, szyję, dekoruję, tworzę i cieszę się każdym drobiazgiem… Uwielbiam styl skandynawski i shabby chic… Z wykształcenia artysta plastyk, w praktyce budowlaniec, majsterkowicz, krawcowa, malarz, kobieta pracująca i gospodyni domowa. Szczęśliwa i spełniona żona, mama i kobieta. Dobry człowiek ceniący proste radości każdego dnia... Zapraszam do mojego świata metamorfoz wnętrz , przedmiotów i rupieci, którym nadaję nowe życie.

Popularne wpisy