Niebieska ściana w salonie – malowanie na biało


Jeszcze kiedy całe mieszkanie było w ciemnych brązach i beżach zdecydowaliśmy się przemalować jedną ścianę na niebiesko-turkusowy kolor. W zestawieniu z czekoladowym brązem wyglądało to nieco ekscentrycznie, ale tęskniliśmy za kolorem we wnętrzu.

Po metamorfozie wyglądało to tak..

W zestawieniu z bielą turkusowy błękit stał się delikatniejszy.

Po kilku latach ściana wymagała odświeżenia, zaszpachlowałam wszystkie dziury, łącznie z tymi po gwoździach od galerii zdjęć. Po szlifowaniu 3-krotnie pomalowałam zmywalną białą farbą.

Pomieszczenie wydaje się teraz jeszcze wyższe i przestronniejsze. Inna jest kompozycja na ścianie. Dodałam też daszki domków nad kaflami przy piecu (wyklejone taśmą).

 

Pokój się ujednolicił, nie ma tylu podziałów, a i tak wiele się u nas dzieje 🙂

To Ci się może też spodobać:

Renowacja blatu biurka

Stare nowe biurko

Zostaw komentarz

O mnie

Handmade Heaven

Dom – miejsce z duszą, gdzie wciąż przerabiam meble, szyję, dekoruję, tworzę i cieszę się każdym drobiazgiem… Uwielbiam styl skandynawski i shabby chic… Z wykształcenia artysta plastyk, w praktyce budowlaniec, majsterkowicz, krawcowa, malarz, kobieta pracująca i gospodyni domowa. Szczęśliwa i spełniona żona, mama i kobieta. Dobry człowiek ceniący proste radości każdego dnia... Zapraszam do mojego świata metamorfoz wnętrz , przedmiotów i rupieci, którym nadaję nowe życie.

Popularne wpisy