Znalezione lustro :)


Ostatnio przez przypadek (czy na pewno przypadek?) wracałam z pracy inną trasą i pod jedną z kamienic zobaczyłam powystawiane na śmieci stare meble, graty, a obok nich oparte o ścianę budynku lustro w złotej ramie. Mimo, że byłam obładowana zakupami, było ślisko i zimno – podeszłam do cuda na bliższe oględziny 🙂 Okazało się, że to dosyć stare piękne lustro w drewnianej frezowanej ramie – co było robić?.. Pod pachę i do domu :):):)

Po wyszlifowaniu całej ramie, oczywiście po uprzednim demontażu tyłu, pomalowałam zagłębienia i ranty na ciemny brąz. Potem na biało całość i przecierki papierem ściernym.

Do tego uszyłam proporczyki z transferami starych rycin w stylu shabby chic, żeby podkreślić klimat retro 🙂

I jest!

To Ci się może też spodobać:

Renowacja blatu biurka

Stare nowe biurko

Zostaw komentarz

O mnie

Handmade Heaven

Dom – miejsce z duszą, gdzie wciąż przerabiam meble, szyję, dekoruję, tworzę i cieszę się każdym drobiazgiem… Uwielbiam styl skandynawski i shabby chic… Z wykształcenia artysta plastyk, w praktyce budowlaniec, majsterkowicz, krawcowa, malarz, kobieta pracująca i gospodyni domowa. Szczęśliwa i spełniona żona, mama i kobieta. Dobry człowiek ceniący proste radości każdego dnia... Zapraszam do mojego świata metamorfoz wnętrz , przedmiotów i rupieci, którym nadaję nowe życie.

Popularne wpisy